okt. 22., Szo

Zenit Iskola

dr. Kollár János: Tanulássegítés és relaxációs technikák - Fejlesztők napja a Zenitben

A regisztráció le van zárva
Egyéb rendezvények

Idő és helyszín

2022. okt. 22. 10:00 – 12:00

Zenit Iskola, Göd, Madách u. 40, 2132 Hungary

Az eseményről

Előadónk dr. Kollár János klinikai és mentálhigiéniai szakpszichológus,  aki tanári, pszichológus-tréneri képesítést, majd Hamburgban a zenetudományok doktora címet szerezte meg. Jelenleg a Semmelweis Egyetem Magatartástudományi Intézetében tanít orvostanhallgatókat magyar és angol nyelven. Nevéhez fűződik a magyarországi pedagógusképzésben 2012-ben akkreditált Kollár-módszer (tanulás- és tanítássegítő program) kidolgozása. Előadásában erről a módszerről és relaxációs technikákról hallhatunk.

Fejlesztők Napja sorozatunkban a 2022/23-as tanévben is minden hónapban a Zenit Általános Iskola (2132, Göd, Madách utca 40.) nagytermében kerülnek megrendezésre az előadások. A meghirdetett előadás sorozatunkra felkért előadók egytől egyig kiváló szakemberek az oktatás, a tanárképzés, a kutatás különböző területeiről.

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött, a limitált férőhely miatt!

Célunk, hogy a tavalyi évhez hasonlóan, idén is sok szülő, nagyszülő, pedagógus és segítő szakember találkozhasson, kapcsolatot építhessen, szakmailag is gazdagodhasson, amivel hozzájárulhat a gyermekek, gyermekei fejlődéséhez.

Esemény megosztása

final-logo-zenit-03_edited.png