Image by Leópold Kristjánsson

• Kreatív intelligencia - A gyermekekért tevékenykedő felnőtteknek
    máj. 21. 8:45 – 12:00
    Zenit Általános Iskola, Göd, Madách u. 40, 2132 Hungary
    Hogyan tudok a legjobb példa lenni a gyermekeknek, gyermekeimnek úgy, hogy nem tudom, mi vár rájuk az életben? Mit tehetek meg azért, hogy a legtöbbet hozzam ki belőlük úgy, hogy önmaguk maradjanak? Mi az a kreativitás, amit erőforrásként használhatok ebben?
  • Egy éves a Zenit Iskola!
    máj. 27. 15:30 – 20:00
    Zenit Iskola, Göd, Madách u. 40, 2132 Hungary
    Egy éves lett a Zenit Általános Iskola, Göd első magániskolája, ünnepeljük meg családostul együtt ezt az évfordulót!

Nyári táborok nem csak Zenit diákoknak!

Kicsengető sporttábor plakát É.png
Angol tábor plakát É.png
Önismereti alkotótábor plakát É (1).png
Becsengető tábor plakát É.png

Rendszeres nyitott programok

Abakusz program

Az abakuszos (szorobános) számolásra épülő matematikai fejlesztő és tehetséggondozó program elvégzése biztos alapokat ad a matematikai alapműveletekhez (összeadás, kivonás, szorzás, osztás), segíti a problémamegoldó és koncentrációs képességet, és önbizalmat ad. A gyerekek számára szórakoztató és inspiráló.

• Alsós csoport (6-10 éveseknek)
    csütörtök 14:30-16:00

• Felsős csoport (11-14 éveseknek)
    csütörtök 16:00-17:30

ZenitAbakusz.png
262694006_629525251734931_549200990590332450_n.png

Tanulj Zongorázni nálunk!

Kicsiknek, nagyoknak egyaránt a legjobb érzelmi intelligenciát támogató, pozitívan megerősítő módszer a zenetanulás. Mindezt sok nevetéssel, saját célok megtalálásával és egy zeneterapeuta zenepedagógus segítségével tudjuk figyelmükbe ajánlani!

Zongorázz a Zenitben szerda délután, előzetesen egyeztetett időpontban! Az órák életkor-specifikusak, általában 45 percesek.

Iskolaelőkészítő

A Zenit Iskolaelőkészítő foglalkozások célja az, hogy az iskolát nálunk (vagy akár más intézményben) kezdő gyermekek már az iskolakezdést megelőző évben  megismerkedjenek egymással, az iskolai környezettel, a - talán mégsem annyira ijesztő -  elvárásokkal, az új szabályokkal, szokásokkal és persze leendő osztálytársaikkal.

A foglakozásaink alkalmával felkészítjük őket az írás, a számolás az olvasás tanulásának alapjaira, a finommotorika, a nagymozgás és a matematikai logika fejlesztésével.​

Az idei foglalkozásaink megteltek, a 2022 ősszel induló előkészítőre viszont lehet már jelentkezni (2023-ban elsősöknek).

Back to school sale facebook post (4).png