Karrier

A Zenit Általános Iskolát megnyitása óta felmenő rendszerben építjük fel. Az iskola szellemiségéhez kapcsolódni tudó, az építkezés lelkesedését velünk közösen megélő, a munka szabadságát és felelősségét felvállaló pedagógusok és szakemberek jelentkezését várjuk, akikkel - akár rövid, akár hosszabb távon - közösségben tudunk együtt dolgozni.

Tanítók, szaktanárok bemutatkozó anyagát várjuk az info@zenitiskola.hu email címre, hogy elkezdhessünk egy közös képet kialakítani a szakmai munkáról a Zenit égisze alatt.

A Zenit csapatában lehetőség nyílik az atipikus foglalkoztatási formákra, a részmunkaidős munkavégzésre, az óraadói tevékenységre, a karrierutak hosszabb távú támogatására.

Ha magadénak érzed a Zenit Általános Iskola alap értékeit, akkor vedd fel velünk a kapcsolatot! Aktuális és tervezett nyitott pozícióinkról a jelentkezést követően tudunk részletekben beszélni.

Tanítót keresünk a 2024/2025-ös tanévtől

Ha szeretnél egy családias, innovatív és folyamatosan fejlődő általános iskola bővülő csapatához csatlakozni, akkor várjuk önéletrajzod, a végzettséged igazoló dokumentumokat és motivációs leveled az info@zenitiskola.hu címre, 2024. 03. 31-ig!

Mik lesznek új munkatársunk feladatai?

• Kis létszámú osztályok oktatása osztályfőnökként,

• Csoportos órák és egyéni foglalkozások megtartása elsőtől negyedik osztályig, programok szervezése, ebédeltetés,

• Alkotó együttműködés a testülettel és a közösség tagjaival.

Az ideális jelöltet így képzeljük el:

• Tanítói pozícióban tapasztalt, tanítói diplomával rendelkezik,

• Nyitott, gyermekközpontú, közösségben gondolkodik,

• A kiválasztásnál előnyt jelent az angol műveltségterület.

A Zenitben egy összetartó, fejlődő csapatban tudsz szabadon tanulni és tanítani, az eszközöket, adminisztrációt, a fejlesztő környezetet és a támogató szakembereket mi biztosítjuk!

A munkavégzés helye: Felsőgöd, Madách utca 40.

A pályázatok elbírálásának határideje: 2024. 06. 15.

PÚÉTV_Tanító_hirdetés_2024_01 másolata.png