top of page
  • Zenit Iskola

Fejlesztők napja Klinger Máriával

Frissítve: ápr. 9.

Tegnap Klinger Mária munka-és szervezet szakpszichológus, család- és rendszerterapeuta, OH kártya instruktor, brief coach volt a vendégünk a Zenit Fejlesztők napja rendezvényen. Résztvevőink között szülők, nagyszülők, pszichológusok, tanítók és óvodapedagógusok egyaránt képviseltették magukat. Mária rövid előadásában éppen ezekről a szerepekről beszélt, és a szerepeken belüli és a közöttük jelentkező konfliktusok feloldásához adott szempontokat. Ezt követően egy workshopon OH kártyák segítségével dolgoztuk fel, hogy milyen kihívásokat tartogat számunka ez az év, és milyen erőforrások segíthetnek ebben. Akik nem tudtak eljönni, a DokiApp-on olvashatják Mária értékes gondolatait, nemrég a rezilienciáról írt.

Következő fejlesztők napi alkalmunk rendhagyó módon Február 25-én szombaton lesz 10 órakor. Gál Zsuzsanna zeneterapeuta, zeneművész tart hangfürdőt. Rövidesen erre is megnyílik a regisztráció.
Comments


bottom of page