Táborok

Képességek próbája - FEDEZD FEL MAGAD! Napközis tábor alsó tagozatos diákoknak

A tábori foglalkozás célja, hogy a gyerekek közelebb kerüljenek önmagukhoz, társaikhoz és a közösségükhöz is. Élménypedagógiai eszközökkel és a pozitív pedagógia  szemléletével segítjük elő, hogy felfedezzék és megéljék saját  tulajdonságaikat, érdeklődésüket és a bennük rejlő értékeket. Játékosan bontogatjuk szárnyaikat, elősegítve ezzel megannyi képességük kibontakozását.

Szakértőink:

Kinisch Szabina - gyermeklelektanacsado.hu

Nagy-Deák Klaudia - hogyanigen.com

Dátum: 2024. július 1-5, hétfőtől péntekig

Helyszín: Zenit Általános Iskola, Felsőgöd, Madách utca 40.

Amit a Képességek próbája kínál:

• Felfedezés - Tájékozódás

• Megélés - Növekedés

• Önismeret - Kiteljesedés

• Kommunikáció - Csapatmunka

• Önkifejezés - Önbecsülés

• Pályaorientáció - Pályaismeret

8:45-9:00: Gyülekező, napindítás

9:00-13:00: Játékos szakmai program:

• kommunikációs képességet erősítő gyakorlatok

• pályaismeret, jövő szakmái

• pályaorientáció-családfa alapú önismereti munka  (családfa, Zenitfa)

• tanulási motiváció fejlesztése, példaképek

• alsó tagozatosoknak szánt írásbeli pályaorientációs  felmérés egyénenként

• kreativitásra épülő játékos gyakorlatok

• mozgásos, élménydús csapatjátékok

13:00-13:30: Kiadós és finom “tábori ebéd”

13:30-15:00: Kézműves workshopok, fagyizás, játékok

15:00-15:30: Uzsonna

15:30-16:00: Szabad játék, hazaindulás

A 60.000 forintos részvételi díj tartalmazza a programokat, eszközöket, az ebédet és az uzsonnát!

A tábort legalább 10 fő jelentkezése esetén tudjuk elindítani. A tábori jelentkezéshez 35.000 forint előleg fizetése szükséges.

1.png

Zenit-SEK kajak tábor - Evezzünk egy csónakban!

A Sződligeti Segítő Kezek napközis vízparti táborában a gyerekek lehetőséget kaphatnak arra, hogy az első evezőcsapástól megismerhessék ennek a szuper dunai sportnak az alapjait, és biztosabban mozogjanak a vízen és vízparton egyaránt. A 6-9 évesekkel olyan gyógypedagógiai és sportolói hátterű szakemberek foglalkoznának a hét során, akik differenciáltan és biztonságosan tudják mind az vízbiztonságban, mind a technikai feladatokban segíteni a táborozókat. Mellette persze sok mozgás, játék és élmény várja az iskolásokat!

Táborvezető: Debreczi László

Dátum: 2024. július 8-12, hétfőtől péntekig

Helyszín: Sződligeti Segítő Kezek KSE, Sződliget Duna-part

A 40.000 forintos részvételi díj tartalmazza a programokat, eszközöket, a tízórait, az ebédet és az uzsonnát!

A tábort legalább 10 fő jelentkezése esetén tudjuk elindítani. A Kajak tábori jelentkezéshez előleg befizetése nem szükséges, a helyszínen kell a teljes tábor díjat befizetni.

5.png

Zenit Hétpróba Sporttábor - Sportágak sokasága  örökmozgóknak

Napközis táborunkban levezethetitek a tanév hosszú, üléssel töltött napjait. A Zenitben izgalmas sportfoglalkozások és élményteli programok várnak a szabad levegőn! Szívesen töltenéd a napot játékkal és sportolással úgy, hogy közben lehetőséged nyílik hét különböző sportágban kipróbálni magad? Ha a válaszod igen, akkor a Zenit Hétpróba nyári táborában a helyed!

Táborvezetők:
Zsíros Elizabet

Blaha Mónika

Dátum: 2024. július 22-26, hétfőtől péntekig

8:00-9:00: Gyülekező, napindító beszélgetés, adott napi sportág ismertetése

9:00-10:00: Sportágspecifikus bemelegítés, előkészítő játékok
10:00-12:00: Sportfoglalkozások (röplabda, kosárlabda, foci, fejlesztő torna, aerobik és tánc, kajak-kenu, atlétika)

12:00-13:00: Kiadós és finom “tábori ebéd”

13:00-15:00: Kirándulás, sportágismereti vetélkedők, játékok, kézműveskedés

15:00-15:30: Uzsonna

15:30-16:00: Szabad játék, hazaindulás

Pénteken ebéd után pedig családi fagyizással búcsúzunk a tábortól!

A tábort legalább 10 fő jelentkezése esetén tudjuk elindítani. A tábori jelentkezéshez 35.000 forint előleg befizetése szükséges.

Az előleget a Zenit Általános Iskola bankszámlájára tudjátok utalni: 11600006-00000000-98327171, a közleménybe írjátok be a gyermek és a tábor nevét, vagy készpénzben a titkárságon tudjátok kifizetni.

4.png

Zenit JÖVŐjárók IT + English camp - Angol-informatika tábor alsó tagozatos diákoknak

Gyere el a Zenit nyári intenzív angol és informatikai táborába, és éld át a tanulás egy új dimenzióját!

Az angol nyelvű, informatika és robotika foglalkozások során a mindennapi élethez szükséges kompetenciák és kommunikációs készségek fejlesztése lesz a középpontban.

Gyakorlatorientált informatika foglalkozásokon a problémamegoldó gondolkodás kialakításához új területeket nyitunk, az angol nyelvi program során pedig interaktív módon, kis csoportban fogjuk a gyerekek beszéd- és íráskészségét színesíteni.

A tábor célja az alsós gyerekek számára az élményteli, játékos foglalkozásokon a hasznos és jól alkalmazható, jövőálló tudás átadása.

Táborvezetők:
Zsíros Elizabet

Blaha Mónika

Dátum: 2024. augusztus 5-9, hétfőtől péntekig

8:00-9:00 Érkezés, gyülekező, napi program, tematika ismertetése

9:00-10:00 Informatika és angol nyelvű foglalkozások csoportbontásban

10:00-11:00 Tízórai, szabadfoglalkozás

11:00-12:00 Kézműves foglalkozás angol nyelven

12:00-13:00 Ebéd, mese, csendes pihenő

13:00-14:00 Informatika és angol nyelvű foglalkozások csoportbontásban

14:00-14:30 Rövid szünet, szabadfoglalkozás

14:30-15:30 Szabadtéri játékok angol nyelven

15:30-16:00 Uzsonna, hazatérés

Pénteken ebéd után pedig családi fagyizással búcsúzunk a tábortól!

3.png