top of page
  • Zenit Iskola

Ott voltunk a negyedik gödi Big Jumpon is

Idén is részt vettünk a gödi Big Jump rendezvényen, ami igazán tartalmasra sikerült. Ezen a napon Európa számos pontján a forrásoktól a tengerekig az élővizek védelmére hívjuk fel a figyelmet. A Zenit Iskolában a gyerekeknek nem újdonság a téma, idén a Huzella Kert tavában vizsgálták a gerinctelen állatokat és lárváikat és az OGYÉI által szervezett Happy projektben is részt vettek, melynek keretében két reklámfilmet is készítettek a víz fontosságáról.

A hétvégi Big Jump vízbe lépését Gödön ráadásul tekergéssel is kiegészítettük. Mi vizes feladatokat hoztunk a gyerekeknek, de számos más program is volt. Tanultunk a vízbe fulladásos esetekre tekintettel szakszerűen újraéleszteni, sőt ki is próbáltuk egy próbababán. Több tánc produkciót is láttunk és papírszínház is volt a kicsik számára. A résztvevő gyerekek élvezték a programokat, szüleikkel pedig az iskoláról is tudtunk beszélgetni.
Comments


bottom of page