Együtt a nőkért! - Adománygyűjtő akció

A közelgő Nőnap számos olyan kérdésre mutat rá, amely azonnali cselekvést követel meg. Ilyen a nőket fenyegető szegénység és az ezzel járó kiszolgáltatottság. Ezért döntöttünk úgy, hogy a Zenit Általános Iskola összefog a gödi Boldogságcseppek Alapítvánnyal, hogy közösen gyűjtést szervezzünk a rászoruló nők megsegítésére és a figyelem felkeltésére a problémakör iránt. Ehhez a kezdeményezéshez csatlakozott a Különc Kávézó és Játékbolt is, gyűjtőpontként.

A már ismert, nőket támogató kezdeményezésekhez hasonlóan, “jól adományozható” formában, egy női kézitáskában várjuk az adománycsomagokat, amelyekbe az alábbi termékek kerülhetnek be:

• Egészségügyi szárnyas betét

• Szappan, tusfürdő

• Dezodor

• Testápoló

• Egészségügyi maszk

• Kézfertőtlenítő

• Fogkefe, fogkrém

• Egyéb piperetermékek (könnyen, higiénikusan használhatóak)

Emellett tisztítószerek is leadhatóak, melyeket a táskákkal együtt várunk a gyűjtőpontokon:

• A Boldogságcseppek gödi raktárában csütörtökön délelőtt (Felsőgöd, Bolla Árpád fasor legeleje)

• A Különc Kávézó és Játékboltban, nyitvatartási időben (Göd, Pesti út 42/A)

• A Zenit Általános Iskolában, hétköznapokon 08:00-16:00-ig (Felsőgöd, Madách utca 40.)

Az adományokat 2022 március 8.-ig várjuk, az összegyűlt adományokat a Boldogságcseppek csapata juttatja el a rászorulókhoz.