máj. 20., Szo

Zenit Iskola

Zenit Iskolanyitogató - Ismerkedés a 2024-től iskolások szüleinek

A regisztráció erre a rendezvényre le van zárva.
Egyéb rendezvények
Zenit Iskolanyitogató - Ismerkedés a 2024-től iskolások szüleinek

Idő és helyszín

2023. máj. 20. 16:00 – 18:00

Zenit Iskola, Göd, Madách u. 40, 2132 Hungary

Az eseményről

Ismerkedjetek meg a Zenit Általános Iskolával!

Folyamatosan keresnek bennünket a következő évekre érdeklődő szülők, sok egyéni beszélgetést tartunk, így úgy döntöttünk ismét szervezünk egy iskolanyitogatót is. Járjátok körbe az épületet, kukkantsatok be a tantermekbe, találkozzatok pedagógusainkkal, ismerjétek meg pedagógiai munkánkat és tudjatok meg mindent a csatlakozás lehetőségeiről a leendő tanévekben! A 2023 szeptemberben induló osztályunk betelt, így a 2024-ben és/vagy később iskola iránt érdeklődőket várjuk!

A két órás rendezvény során igyekszünk minden fontos információt megosztani veletek, és az összes kérdésetekre válaszolunk! Tájékoztatót fogunk adni az októberben induló iskola előkészítő foglalkozásokról is.

Rendezvényünkre ezúttal a felnőtteket várjuk, gyerekprogramot most nem biztosítunk.

További információ: titkarsag@zenitiskola.hu

Esemény megosztása