máj. 31., P

2024. máj. 31. 15:30 – 20:00

Zenit Iskola, Göd, Madách u. 40, 2132 Magyarország

Az eseményről

Immár három éves lett a Zenit Általános Iskola.  Szeretettel várunk minden zenitest, támogatót és érdeklődőt a születésnapi családi ünnepségünkre!

Cím: Göd, Madách utca 40.

Időpont: 2024. május 31 péntek 15:30-20:00

Támogatói jegyek kaphatók: A Zenit Általános ISkola titkárságán (Göd, Madách utca 40. emelet); 06 30 347 5574

SZÜLETÉSNAPI PROGRAMUNK

NYITÁS 15:30

Kora délután elsősorban a gyermekeknek kedveskedünk: játszóház, kézműves foglalkozások, arcfestés, társas- és népi játékok várják kis vendégeinket. A Zenit Töpi kávézó, a Limonádés pult és a Büfé is a zenites gyerekek és családjuk munkájának eredménye.

KONCERT, BEMUTATÓK 16:00 és 17:15 között

A Zenit Zenekar koncertjével, tánc és kung-fu bemutatóval készülünk.

TORTA, TOMBOLA 17:15

Negyed hat körül kerülnek felvágásra a születésnapi torták, majd ezt követően tombola húzással folytatjuk a programot.

BORKÓSTOLÓ 19:00

Az iskola nevéhez híven, egy ősi magyar szőlőfajta, a Zenit és társai kerülnek “terítékre”. Borszakértő alapítónk fogja bemutatni a Zenitből és más hazai fajtákból készült magyar borokat.

Esemény megosztása