márc. 30., Cs

Zenit Iskola

Six Bricks - Az Egy Sima Egy Fordított Egyesület az Inklúzióért tréningje - Fejlesztők napja a Zenitben

A regisztráció le van zárva
Egyéb rendezvények

Idő és helyszín

2023. márc. 30. 17:00 – 19:00

Zenit Iskola, Göd, Madách u. 40, 2132 Hungary

Az eseményről

Six Bricks - Befogadó társadalmat építünk - Az Egy Sima Egy Fordított Egyesület az Inklúzióért egy órás tréningjét próbálhatjátok ki, ahol a sokszínűség előnyeire fog fény derülni sok színes DUPLO kocka segítségével.

🟧🟨🟩 Téged is várunk! 🟧🟨🟩

Amiről szó lesz:

🟧 a fogyatékosságokról,

🟨 a segítségnyújtásról,

🟩 a társadalmi berendezkedésekről, az exklúziótól az inklúzóig.

🧸 Játszva gondolkodunk és cserélünk eszmét igen fontos témákról.

🧸 Abban hiszünk, hogy sima és fordított simán köthet barátságot!

🧸 Azon dolgozunk, hogy a világ elfogadóbb és nyitottabb legyen, ha fogyatékos gyerekekről, emberekről van szó.

❤️ Közösséget építünk, oktatunk, játszunk és beszélgetünk. Ezt mind annak érdekében tesszük, hogy a sok átadott információ, és megtapasztalt élmény segítségével megmutassuk, mindenkivel lehet kapcsolódni, játszani, dolgozni vagy barátkozni.

A fejlesztők napjáról

Fejlesztők Napja sorozatunkban a 2022/23-as tanévben is minden hónapban, egy előre meghirdetett időpontban tartanak az előadások a Zenit Általános Iskola (2132, Göd, Madách utca 40.) nagytermében. A meghirdetett előadás sorozatunkra felkért előadók egytől egyig kiváló szakemberek az oktatás, a tanárképzés, a kutatás különböző területeiről.

A részvétel ingyenes, de a honlapunkon az eseményre regisztrációhoz kötött, a limitált férőhely miatt!

Célunk, hogy a tavalyi évhez hasonlóan, idén is sok szülő, nagyszülő, pedagógus és segítő szakember találkozhasson, kapcsolatot építhessen, szakmailag is gazdagodhasson, amivel hozzájárulhat a gyermekek, gyermekei fejlődéséhez.

Esemény megosztása