Kreatív intelligencia - Az önazonosság magasiskolája

márc. 24., Cs

Zenit Általános Iskola, Göd

Szeretet, igazság, öröm a pedagógiában. Mi is az a Kreatív intelligencia, honnan fakad, mire használható és milyen hatással lehet az életünkre? Milyen hatással lehet a közösségre, a társadalomra a kreatív intelligenciánk fejlesztése, kiaknázása?

A regisztráció le van zárva
Egyéb rendezvények
Kreatív intelligencia - Az önazonosság magasiskolája

Idő és helyszín

2022. márc. 24. 17:30 – 19:30

Zenit Általános Iskola, Göd, Göd, Madách u. 40, 2132 Hungary

Az eseményről

Szeretet, igazság, öröm a pedagógiában.

Hogyan tudom mindent alkalmazni gyermekek fejlesztése, tanítása, nevelése során?

Kása Renáta művészeti rajzoktató, bölcsész, pedagógus azt mondja, hogy a Kreatív intelligencia projekt eszköztára széles körben hasznosítható és fontos szerepe lesz a következő generációk életében!

Várunk benneteket szeretettel a Fejlesztők Napja a Zenitben programsorozatunk legújabb alkalmán! Előadónk a Magyar Pedagógiai Társaság küldöttje, prevenciós pedagógiai csoportjának tagja, aki egy kötetlen, interaktív előadás során mutatja be a Kreatív intelligencia projektet. A beszélgetés végén pedig talán közelebb kerül minden résztvevő pedagógus, szülő és fejlesztő szakember - egyéni és közösségi szinten - a pedagógia ezen új és komplex területének megismeréséhez.

Esemény megosztása