máj. 21., Szo

Zenit Általános Iskola

Kreatív intelligencia - A gyermekekért tevékenykedő felnőtteknek

Hogyan tudok a legjobb példa lenni a gyermekeknek, gyermekeimnek úgy, hogy nem tudom, mi vár rájuk az életben? Mit tehetek meg azért, hogy a legtöbbet hozzam ki belőlük úgy, hogy önmaguk maradjanak? Mi az a kreativitás, amit erőforrásként használhatok ebben?

A regisztráció le van zárva
Egyéb rendezvények
Kreatív intelligencia - A gyermekekért tevékenykedő felnőtteknek

Idő és helyszín

2022. máj. 21. 8:45 – 12:00

Zenit Általános Iskola, Göd, Madách u. 40, 2132 Hungary

Az eseményről

• Hogyan tudok a legjobb példa lenni a gyermekeknek, gyermekeimnek úgy, hogy nem tudom, mi vár rájuk az életben?
  • Mit tehetek meg azért, hogy a legtöbbet hozzam ki belőlük úgy, hogy önmaguk maradjanak?
  • Mi az a kreativitás, amit erőforrásként használhatok ebben? Milyen eszközökkel tudom “kibányászni” magamból és hogyan használhatom a mindennapokban?

Gyakorlatorientált alapozó képzésünket azoknak a pedagógusoknak, szülőknek és fejlesztőknek ajánljuk, akik a mindennapok során szeretnék a legtöbbet kihozni a gyermekekkel való kapcsolatukból, a nevelésből, oktatásból, fejlesztésből. Azoknak a felnőtteknek, akik szeretnék jobban megérteni a mai gyermekek működését, hogy empátiával, kreativitással tudjanak együttműködni a felkészítésükben egy boldog, sikeres felnőttkorra.

Kása Renáta művészeti rajzoktató, bölcsész, pedagógus, a Magyar Pedagógiai Társaság küldöttje és prevenciós pedagógiai csoportjának tagja több évtizedes gyakorlati és kutatói munkájának eredménye a Kreatív Intelligencia módszertana, melynek alapjaival és gyakorlati alkalmazási lehetőségeivel ismerteti meg a képzés résztvevőit.

“Úgy gondolom, hogy a Kreatív Intelligencia eszköztára széles körben hasznosítható a gyakorlatban, és fontos szerepe lesz a következő generációk életében.”

Dátum: 2022. Május 14. szombat

Helyszín: Zenit Általános Iskola, Göd, Madách utca 40.

Program:

08:15-08:30: Megérkezés

8:30-10:00: A Kreatív Intelligencia definíciója és alapvetései

10:15-11:45: Interaktív workshop - Pedagógus, fejlesztő és szülő szerepe a gyermekek életében

11:45-12:00: Összegzés, lezárás

Részvételi díj pedagógusoknak: 4.450 Ft / fő, másoknak 8.900 Ft/fő. Tartalmazza az egész napos képzés eszközeit, anyagait és a bekészítést: víz, kávé, tea, aprósütemény, gyümölcs. Az ebéd árát a díj nem tartalmazza.

A képzésen maximum 15 fő vehet részt, az esemény legalább öt fő jelentkezése esetén kerül megtartásra.

Esemény megosztása