jan. 20., Szo

Zenit Iskola

Felvételi szülőtájékoztató a 2024. szeptemberében induló első évfolyamnak és az év közben csatlakozóknak

A regisztráció erre a rendezvényre le van zárva.
Egyéb rendezvények

Idő és helyszín

2024. jan. 20. 15:00 – 16:30

Zenit Iskola, Göd, Madách u. 40, 2132 Hungary

Az eseményről

Sokan kérték, hogy tartsunk bővebb tájékoztatót a felvételi eljárásról, az iskoláról, még a jelentkezési időszak alatt. Ezért január 20-án újra itt a lehetőség, hogy az érdeklődők többet is megtudjanak a Zenit Általános Iskoláról!

Lehetőség lesz körbejárni az épületet, bekukkantani a tantermekbe, találkozni az intézmény új vezetőjével, pedagógusokkal.

A két órás rendezvény során igyekszünk minden fontos információt megosztani és az összes kérdésre válaszolni! Szó lesz a felvételi folyamatról és a meglévő évfolyamokba csatlakozás lehetőségeiről is.

Rendezvényünkre ezúttal a felnőtteket várjuk.

További információ: titkarsag@zenitiskola.hu

Esemény megosztása