aug. 23., K

Zenit Általános Iskola

Első Zenit kvíz-piknik (új időpont!)

Idő és helyszín

2022. aug. 23. 18:00 – 21:00

Zenit Általános Iskola, Göd, Madách u. 40, 2132 Hungary

Az eseményről

Nyári Kvíz-piknik a Zenitben!

Hallottatok már a "kocsmakvíz"-versenyekről? Lakatos Ádám Gödön, Vácon és Budapesten is nagy sikerrel futó kvíz-estjeire 2-6 fős felnőtt csapatok neveznek be, akik egy kétórás versenyen csapnak össze, megméretve általános és popkulturális műveltségüket, olyan feleletválasztós és tippelős kérdésekben, képrejtvényekben és szójatekokban, mint az Aradi vértanúk születéskori, vagy a Hupikék törpikék vezetőinek neve.

Most egy rendhagyó, szabadtéri eseményre várunk titeket és barátaitokat, családtagjaitokat! A csapatokat piknikplédek és üdvözlőital várja, ti pedig hozzátok a piknik batyukat és tudásotok legjavát! A részvételi díj csapatonként 5000 Forint, amit a helyszínen tudtok befizetni, a részvétel feltétele pedig az előzetes jelentkezés emailben (augusztus 18.-ig, a jambor.fruzsina@zenitiskola.hu email címen).

A kvíz-piknik győztes csapata egy üveg különleges Zenit bort nyerhet, a bulit - a szomszédok nyugalmának megőrzése végett - este 21:00-kor zárjuk.

Ha egy laza, játékos és vicces programot kerestek, jelentkezzetek minél hamarabb, hogy jusson nektek is rajtszám!

Esemény megosztása

final-logo-zenit-03_edited.png