Image by Erhan YILDIRIM
Többletszolgáltatási díj

Iskolánk az alapvető nevelési-oktatási alapszolgáltatások mellett (szerződésben szabályozott módon) többletszolgáltatásokat nyújt minden tanulónk és szüleik számára. A többletszolgáltatások díjkötelesek.

A többletszolgáltatási díj 150.000 Ft/hónap, évi 12 alkalommal.

Nem tartalmazza az ebédet, amely jelenleg 944 Ft/nap.

A többletszolgáltatás tartalma:

• Kis létszámú osztályok fenntartásának biztosítása (12-17 fő)

• Differenciált fejlesztés és tehetséggondozás (és azok eszközeinek biztosítása)

• Alkotó-kreatív órákhoz és tehetséggondozó foglalkozásokhoz szükséges eszközök biztosítása

• Az innovatív-digitális oktatás megvalósításához szükséges eszközpark biztosítása

• Osztálykirándulások, tanulmányi kirándulások

• Rendszeres, intenzív kapcsolattartás a szülőkkel

• Egyéni és kiscsoportos fejlesztések, foglalkozások

• Gyógypedagógiai asszisztens támogatása

• Angol nyelvoktatás emelt óraszámban

• Közös iskolai programok, családias légkör biztosítása

A beiratkozáskor egy alkalommal a férőhely biztosítására csatlakozási díj fizetendő, mely szintén 150.000 Ft.

A gyermek betegsége, hiányzása, valamint az oktatás munkaformájának változása a többletszolgáltatási díj megfizetése alól nem mentesít. Az ebéd díja jelenléthez kötött, mely az előző estig lemondható.

Testvérkedvezmény igénybevételére lehetőség van.