top of page
  • Zenit Iskola

Utolsó lehetőség az online ismerkedésre!

Észrevettétek, hogy lassan vége a nyárnak?

A családok lassan hazatérnek a nyaralásból, és igyekeznek ráhangolódni a közelgő őszre. Az iskolát idén szeptemberben kezdő kisiskolások családjai talán még a többieknél is izgatottabbak: sikerül-e mindent beszerezni, egyáltalán mire van szükségünk valójában (még halványan emlékszünk pár felesleges babaholmira, ami anno nélkülözhetetlennek tűnt...), milyen lesz az iskola, a tanítók, a gyerekek, szeretni fogjuk-e vajon?


Mi a Zenitnél nem árulunk zsákbamacskát. Újak vagyunk, lelkesek, nagy munkában, de már eddig is hatalmas sziklákat mozgattunk meg sikerrel, az eddig csatlakozó családokkal pedig töretlen a bizalom egymásban


Ha még lesz elég érdeklődő, augusztus végén újra tudunk személyesen is beszélgetni az induló első osztályról és az iskolaelőkészítő csoportról is, addig itt van a MA ESTE, amikor még bárhonnan, nyaralóból, a Nagyitól vagy akár a vonatról is be tudtok jelentkezni!

Az eseményt itt találjátok: https://fb.me/e/HiF3P2vx

Comments


bottom of page