top of page
  • Zenit Iskola

Unatkozik? Vásároljon Mosómedvét!

Hrabal szavai jutottak az eszünkbe, amikor spaklival a kezünkben, a fülünkön a telefonnal, alapítótársak, önkéntesek és szakemberek gyűrűjében megtudtuk, hogy végre összejött az iskola, amiről évek óta álmodtunk, ugyanis ma megérkezett a Pest Megyei Kormányhivatal határozata, ami engedélyezi iskolánk működését!


Amit biztosan mondhatunk, hogy unatkozni nem nagyon sikerült még 2021-ben, de minden hajnalig tartó megbeszélés, minden kutakodás, izgalom, kemény fizikai munka megérte, mert már biztos, hogy Zenitnek áll a világ.Köszönjük mindenkinek, aki bizalmat szavazott nekünk, aki támogatott, akár jó szóval, akár munkával, eszközökkel, nélkületek ez nem valósulhatott volna meg!

A legnagyobb öröm elképzelni, hogy jövő szerdán milyen nagy bulit fogunk csapni a Zenit Gólyafiókáival és családjukkal!


Itt vagyunk, megcsináltuk, idén mást nem is kérünk Karácsonyra, talán csak azt, hogy az osztályokban, a közösségben olyan jól érezze magát mindenki, mint eddig, és érezzék a szeretetünket és a lelkesedésünket, amit talán a Zenit falai is magukba szívtak!


Most pedig: ünnepeljünk!

Comentarios


bottom of page