top of page
  • Zenit Iskola

Szülőtalálkozót tartottunk

Szombaton tartottuk ebben a tanévben első szülőtalálkozónkat, melyre szép számmal jöttek el az érdeklődők. A szülők, nagyszülők megismerhették az iskolát. Igazgatónk, fenntartónk mellett a leendő első osztály tanítója is bemutatkozott, aki a jövő héten kezdődő előkészítő csoportokat is vezeti.


Jövő héttől csütörtökönként lehetőség van kipróbálni az iskolás létet két kis csoportban 10-10 gyermek számára. A szülőtalálkozó idején egyik csoportunkban még volt 2 hely, most már csak várólistára lehet jelentkezni. Óvodások számára Helen Doron angol órák és Bikfic-torna órák is elérhetők nálunk délután.


A leendő első oszályba jelentkezés januárban indul. Addig is Fejlesztők napja programjainkon lehet megismerkedni az iskola szellemiségével, épületével. Legközelebb október 22-én dr. Kollár János, november 10-én pedig prof. dr. Gyarmathy Éva előadásán. Ezekre már most is csak néhány hely foglalható!
Komentarze


bottom of page