top of page
  • Zenit Iskola

OH-kártya képzés a Zenitben

Tegnap nem csak a Zenites iskolások tanultak nálunk, hanem egy csapat lelkes felnőtt is, akik részt vettek Göd első OH-kártya instruktori alap workshopján. A segítő szakembernek által már régóta használt módszertan szakértője, az eszköz magyarországi képviselője, Németh Lóránd inspiráló és élményalapú workshopján mindenki megismerkedett a módszer alapvetéseivel, az eszköz használatának etikájával, de ennél sokkal többet adott a nap: saját élmény alapján megtapasztalni a módszerben rejlő lehetőségeket, az asszociációs munka hatékonyságát, a végtelen kombinációk adta szabadságot.


A szemfülesek észrevehették, hogy a Zenit Általános Iskola szeptemberi csapatépítésén is előkerült az OH-kártya, aminek köszönhetően iskolánk csapata már a saját önismereti tapasztalatait tudta beépíteni a közös munkába.

Köszönjük a workshop szervezőinek, vezetőjének és minden résztvevőnek a bizalmat és a közös munkát! Ha további érdeklődés mutatkozik, egy következő alkalommal újra találkozunk!Comments


bottom of page