top of page
  • Zenit Iskola

Iskolaelőkészítőnk indul szeptemberben

A Zenit Szülőtalálkozókra sokan jöttetek el úgy, hogy kifejezetten az előkészítő, vagy a későbbi évfolyamok érdekeltek.

A Zenit Iskolaelőkészítő csoport 2021 szeptemberében indul, és egész tanéven át kíséri végig a gyermekek és családjuk felkészülését az iskolába való átlépésre. Heti két délután a résztvevők minden olyan motorikus fejlesztést megkapnak, amivel az első osztályban felhőtlenül és stresszmentesen tudják venni az akadályokat. Erre garanciát jelentenek pedagógusaink, több évtizedes tapasztalatukkal és az új ismeretek folyamatos beépítésével, amit egy saját módszertanban egyesítettek és alkalmaznak.


A csoport létszáma limitált, így azoknak, akik a találkozókon érdeklődtek, de nem jelentkeznek időben, sajnos nem tudjuk tartani a helyet!

Σχόλια


bottom of page