top of page
  • Zenit Iskola

Gyerekek mondták az iskolaelőkészítőről

Nekünk, a Zenit megálmodóinak, a legfontosabb “ügyfeleink” a gyerekek. Az ő kiteljesedésük, boldog gyerekkoruk és egyéni útjaik lebegnek a szemünk előtt, amikor pedagógiai programot készítünk, amikor új munkatársakat választunk ki, de akkor is, amikor az iskola termeit alakítjuk ki.

Fontosnak tartjuk az első benyomást, ezért terveztük meg gondosan azokat az iskolaelőkészítő alkalmakat, amiket a jelen kihívásainak megfelelve online tartunk meg nekik és a családjuknak. Ezek a játékos foglalkozások több szempontból is segítik a Zenit, a gyermekek és családjuk megismerkedését, összekapcsolódását.Először is, egyéni figyelmet kap mind a jövendőbeli Zenit-nebuló, mind a család, akik a gyermek életének legmeghatározóbb szereplői. Emellett a játékos gyakorlatok, a barátságos beszélgetés minden percében rengeteg megfigyelést, benyomást szerzünk a gyermek pillanatnyi tudásáról, kompetenciáiról, tehetségéről, érdeklődéséről, és persze a család elvárásairól, álmairól. Ezek az információk egészítik ki a már kitöltött jelentkezési csomagot, ezek alapján pedig már megtalálhatjuk a gyermek legideálisabb csoportját, tanítóját, segítőit.


De mit szólnak mindehhez a résztvevők?

  • Bori, 5 éves: “Mikor lesz megint, anya?” "Tetszett a mese meg a liliomos." “Igazából minden tetszett”

  • Mimi, 6 éves: "Kedves Évi és a Tanító néni is" "Végre lehetett ugrálni"

  • Barni, 6 és fél éves: "Mindenki kedves volt" "Nagyon vicces volt a mese!"


Comments


bottom of page